Russian English French צור קשר פורום הרשמה המסגר 55 תל אביב,
טלפון: 03-56215212006-01-26

יו"ר חרות, מיכאל קליינר, בעקבות נצחון החמאס בבחירות: "החמאס יציל אותנו מעצמנו".
יו"ר חרות, מיכאל קליינר, בעקבות נצחון החמאס בבחירות: "החמאס יציל אותנו מעצמנו". לדברי קליינר, בשעה שההנהגה הישראלית מתקשה לקרוא את הכתובת על הקיר, מגיש לה נצחון החמאס זכוכית מגדלת. "עכשיו ברור מה רצונם של הפלשתינים, לאן פניהם מועדות, ואילו סכנות נשקפות לישראל. צריך להגיד להם תודה".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-01-20

מגעים להצטרפותו של ח"כ מיכי רצון לחרות
ח"כ מיכי רצון (הליכוד) מנהל מגעים להצטרפות לחרות והתמודדות מטעמה לכנסת. רצון היה ממנהיגי המורדים בליכוד ובעקבות כך נדחק למקום בלתי ריאלי ברשימת הליכוד. בימים אלה, מקיימים רצון וקליינר סידרת בדיקות לבירור סיכוייה של הרשימה המשותפת. מסקר שביצע עבורם מכון סמית, התברר עד כה כי לרשימה בראשות קליינר, רצון ואיוב קרא (שאף הוא שוקל להצטרף) יש פוטנציאל לקבל אחוזים לא מבוטלים של מאוכזבי ליכוד, האיחוד הלאומי, המפד"ל ואפילו כ- 1.5%מבוחרי קדימה.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-01-16

גורמים בחרות על קידומו של אלדד ברשימת האיחוד הלאומי: "צדיק אחד בסדום, אינו מחזיר את הכתום".
גורמים בחרות אומרים בעקבות הקפצתו של ח"כ אריה אלדד למקום החמישי ברשימת האיחוד הלאומי: "צדיק אחד בסדום - אינו מחזיר את הכתום". לדברי אותם גורמים, האיחוד הלאומי יצא לבחירות עם סיסמא מאוד יומרנית כשהוא מנכס לעצמו את החזרת הכתום. "באיחוד הלאומי בונים על הזכרון הקצר של הציבור. אז למי ששכח, כדאי להזכיר שהאיחוד הלאומי בחר להמשיך לשבת בממשלת שרון, גם לאחר קבלת ההחלטה האומללה לאמץ את מפת הדרכים המדברת על מדינה פלשתינית. ח"כ אלדד אמנם ניסה לגרור אותם באותו שלב לאופוזיציה, אבל קולו היה קול קורא במדבר, וכך יהיה גם בעתיד, כל אימת שעל הפרק תעמוד האפשרות 'להשפיע מבפנים'".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-01-15

יו"ר חרות מיכאל קליינר על ההחלטה לאפשר בחירות לפרלמנט הפלשתיני במזרח ירושלים: "החלטה נכונה מהסיבות הלא נכונות"
יו"ר חרות מיכאל קליינר אומר היום כי ההחלטה לאפשר לפלשתינים תושבי מזרח ירושלים להשתתף בבחירות לפרלמנט הפלשתיני היא "החלטה נכונה שנובעת מהסיבות הלא נכונות". לדברי קליינר, חבל שראש הממשלה בפועל, קיבל את ההחלטה מתוך כניעה ללחץ האמריקאי, במקום ליטול יוזמה ולאפשר לפלשתינים גם ביפו, לוד, רמלה ועכו ובכל רחבי ישראל להשתתף בבחירות לפרלמנט הפלשתיני במקום בבחירות לכנסת. "זה בהחלט עשוי להיות צעד משמעותי של הפרדה פוליטית כחלק מפתרון זמני לבעייה הדמוגרפית, שצריכה להפתר פתרון של קבע באמצעות עידוד ההגירה למדינות ערב".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2005-12-24

גורמים ב"חרות": האיחוד הלאומי זה מפד"ל ב'
גורמים ב"חרות" התייחסו בסוף השבוע האחרון בביטול לסוגיית האיחוד או אי האיחוד בין המפד"ל לאיחוד הלאומי: "סיעת האיחוד הלאומי היא מפד"ל ב'. היא מכילה את פורשי המפד"ל הראשונים שהקימו את תקומה, ואת פורשי מפד"ל האחרונים שהקימו את הציונות הדתית - האיש היחידי שמייצג את מה שאמור להיות הימין האמיתי הוא ד"ר אריה אלדד והוא אפילו אינו מועמד להובלת הרשימה". לדברי אותם גורמים, אין זה משנה כלל אם המפד"ל תתאחד עם האיחוד הלאומי ותרוץ ברשימת מפד"ל אחת גדולה, או שהבוחרים יצטרכו להחליט בין מפד"ל א' למפד"ל ב'. "מי שבאמת רוצה להצביע לאנשי ימין נטו, לא ישים את קולו על מפלגות שחוץ מארץ ישראל מחפשות גם תקציבים למוסדות המזוהים איתן, וטובות הנאה למקורבים, אלא ייתן קולו למפלגה שרצה על טהרת הרעיון של שלימות הארץ. "אנחנו מאמינים שמי שהתנסה בביזיון של ישיבת האיחוד הלאומי בממשלת מפת הדרכים - לא יבזבז עליה יותר את קולו".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2005-12-23

הסלוגן של חרות בבחירות הקרובות: "רצים לאופוזיציה".
חרות פרסמה היום מודעת בחירות ראשונה עם הסלוגן: "רצים לאופוזיציה". לדברי יו"ר חרות, מיכאל קליינר, מפלגות הימין נוטות לטעת בציבור אשליות שווא בדבר הצורך להכנס לממשלה ו"להשפיע מבפנים". "ראינו בבחירות האחרונות מה הועילו חכמים בתקנתם - אומר קליינר - האיחוד הלאומי והמפד"ל נכנסו לממשלה, ורק הכשירו לשרון את מפת הדרכים המדברת על הקמת מדינה פלשתינית. הם שימשו בשבילו מגש כסף להכנסת מפלגת העבודה לממשלה, וברגע שעלה הצורך האמיתי "להשפיע מבפנים" נתפשו האיחוד הלאומי והמפד"ל עם המכנסיים למטה". "חרות אינה מתיימרת להיות כרגע מפלגת שלטון - מוסיף קליינר - אבל אנחנו יכולים להבטיח שנהיה אופוזיצייה אמיתית שאינה פוזלת לממשלה, לכסאות ולתקציבים. אנחנו רצים רק למען ארץ ישראל, ומאמינים שנוכל לגייס מצביעים גם פחות ימניים, שמאסו במשחק הכיסאות של הפוליטיקאים, ומרגישים שאין להם למי להצביע".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2005-12-13

קמפיין חדש לחרות תחת הסיסמא: "דווקא עכשיו ארץ ישראל". היו"ר, מיכאל קליינר: "אנחנו רצים".
תנועת החרות פותחת במסע פרסום חדש ברחבי ישראל, תחת הסיסמא: "דווקא עכשיו ארץ ישראל". יו"ר חרות, מיכאל קליינר: תנועת החרות תתמודד בבחירות הקרובות. בשלב זה חשוב להחזיר את המסר של ארץ ישראל לציבוריות הישראלית גם כדי לעודד את רוחו של הציבור הלאומי בעקבות חורבנם של ישובי גוש קטיף וצפון השומרון, וגם כדי להזכיר לאותו חלק בציבור הימני שסבור כי המפד"ל והאיחוד הלאומי זנחו את רעיון ארץ ישראל השלימה, שיש אלטרנטיבה.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2005-12-07

סקר שעשתה חרות קובע: שליש ממצביעי הימין סבורים שבאיחוד הלאומי ובמפד"ל חלה נסיגה מרעיון ארץ ישראל השלימה
סקר מכון סמית בקרב מדגם מייצג של תומכי הימין קובע כי כשליש מתומכי הימין סבורים שהאיחוד הלאומי והמפד"ל נסוגו מרעיון ארץ ישראל השלימה. ע"פ הסקר שבוצע עבור חרות בין התאריכים 29.11.05 - 1.12.05, 11% מהציבור הימני שוקלים להצביע למפלגת חרות בבחירות הקרובות.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2004-11-02

קליינר על הפיצול הזמני באיחוד הלאומי: "שיא גינס בציניות פוליטית"
יו"ר חרות, מיכאל קליינר בתגובה על הפיצול הזמני באיחוד הלאומי: "מולדת ותקומה צריכות להפרד מליברמן לתמיד על רקע תוכנית ההתנתקות שלו מואדי ערה ותמיכתו של נודלמן בתוכנית ההתנתקות של שרון. לחשוב שהמפלגה שגנדי ייסד תחבור אחרי הבחירות לבלוק פרלמנטרי עם מפלגה שמבקשת לטרנספר חלקים ממדינת ישראל לפלשתינים – זה שבירת שיא גינס בציניות פוליטית".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2004-11-01

יו"ר חרות, מיכאל קליינר, בעקבות דבריו של ליברמן על הצורך להתנתק גם מאום אל פחם: ליברמן מייצר קנטוניזציה של המדינה היהודית
יו"ר חרות, מיכאל קליינר, בעקבות דבריו של ליברמן על הצורך להתנתק גם מאום אל פחם: "לפי העקרון הזה, נצטרך להתנתק מכל מקום בארץ ישראל שיש בו רוב ערבי ולברוח גם מיפו, לוד, רמלה, הגליל והנגב". לדברי קליינר, במקום תוכניתו המקורית לייצר קנטוניזציה בשטחי הרשות הפלשתינית, נראה כאילו ליברמן מייצר קנטוניזציה של המדינה היהודית. "אם בארזי "הימין" נפלה שלהבת מה יגידו אזובי הליכוד"?

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)
1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-203

ארכיון החדשות

עמוד הבית
עלינו
חדשות
מצע
בחירות
סניפים
דעות
הסטוריה
אישים
ארכיון