Russian English French צור קשר פורום הרשמה המסגר 55 תל אביב,
טלפון: 03-56215212006-03-14

יו"ר חרות, מיכאל קליינר בתגובה על הפעולה לתפיסת רוצחי גנדי: "אני מקווה שלא יתפסו אותם בחיים"
בתגובה לפעולה לתפיסת רוצחי השר רחבעם (גנדי) זאבי היום, אומר יו"ר חרות, מיכאל קליינר:
"אני מקווה שהרוצחים לא יתפסו בחיים. יש להעמיד אותם למשפט צבאי המאפשר הטלת עונש מוות. עצם שחרור הרוצחים דורש תגובה צבאית נרחבת לחיסול כל המטרות הצבאיות ברשות הפלשתינית ובכללן בניין הכלא ביריחו. כעת ברור איזה סוג שלטון בחר העם הפלשתיני- ולאן מועדות פניו."

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-14

יו"ר חרות, מיכאל קליינר: "מצעי המפלגות הגדולות- צ'ק ללא כיסוי"
בתגובה להחלטת הליכוד להסיר את הפרק המדיני ממצע המפלגה, אומר יו"ר חרות, מיכאל קליינר כי מצע הליכוד כמצען של יתר המפלגות הגדולות- הוא כמו המברק הריק של הירשלה מאוסטרופולי, לאחר שהסיר ממנו משפט ועוד משפט.
"בלאו הכי מצע המפלגות הגדולות הוא צ'ק ללא כיסוי. הציבור מתפתה שוב ושוב לבחור במפלגות חסרות אידיאולוגיה שכל עניינן להיות בממשלה ולחלק כיבודים וג'ובים..ואח"כ מקטר על שחיתות. הגיע הזמן שהציבור יגלה בגרות ויצביע למען מפלגות אידיאולוגיות כחרות- שמצעה הוא דגלה."

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-13

נציגי העולים במפלגת "חרות" יפגשו עם מס' 10 ברשימה - דניאל פינר, היושב בכלא מזה 9 חודשים.
ביום שישי ה-17 למרץ, בשעות הבוקר- יגיעו נציגי העולים במפלגת "חרות" לבית הכלא מעשיהו למפגש החלפת דעות ורשמים עם דניאל פינר מס' 10 ברשימה.
דניאל פינר יושב בכלא על רקע ארוע בטחוני שהתרחש ב-18 ביוני. קבוצת צעירים שהתארחה במלון `מעוז הים` באותו סוף שבוע יצאה לצעדה רגלית לכיוון ההתנחלות שירת הים שמדרום למלון. במהלך אותה צעדה התפתחה קטטה אלימה בין הצעירים היהודים לקבוצה של פלשתינים.דניאל פינר, הועמד לדין על ביצוע ירי לא חוקי במהלך העימותים.
התביעה טענה כי פינר ירה כמה יריות לעבר אחד הערבים ופגע בו בירכו. התביעה לא הוכיחה שהערבי נפגע דווקא מירי זה על בסיס בדיקות בליסטיות ובדיקות זיהוי פלילי נוספות. פינר, כך עולה מן העדויות, ירה באוויר לצורך הגנה עצמית. זו העובדה היחידה שברורה. מלבד זאת אין טענות נוספות שהוכחו במשפט. במפלגת חרות מוסרים: "אנחנו רואים בדניאל סמל לעובדה שליהודים זכות קיומית להגן על עצמם. פינר הוא למעשה הקורבן האמיתי בסאגת מהלכים פוליטיים בעיתיים ואפליה קשה כנגד המתנחלים, אזרחי ישראל."

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-13

מס' 6 ברשימת מפלגת "חרות" לכנסת ה-17, אלי יוסף, שובת רעב מול מעון ראש הממשלה על רקע הפינוי הכוחני של ישובי גוש קטיף ועמונה
הרעיון לשביתת הרעב עלה לאחר פינוי ההתנחלויות באוגוסט האחרון. אלי יוסף, וחבר נוסף פתחו בשביתה כבר לפני שלושה שבועות, וכעת, עם חזרתם משירות המילואים- ממשיכים בה. מדובר בצום אכילה מלא במשך כל ימות השבוע פרט לסופי שבוע. במשך שעה ביום מפגינים השניים מול מעון ראש הממשלה ומחלקים פלאיירים המסבירים את השקפת עולמם.
"משבר היחסים הכאוטי שהתגלה בפינוי ההתיישבות, בין המתנחלים וכוחות הביטחון- לא הניח לי. תמונות הפינוי, האלימות המוגזמת, החלטות הממשלה- כל אלו ועוד, שכנעו אותי לעשות מעשה, ולו הסמלי ביותר- כדי לקרב בין הפלגים השונים" מסביר יוסף את החלטתו. "אנו סבורים שמדיניות ההתנשאות השתלטה על הלך הרוח של הממשלה והחריפה אחרי אירועי עמונה."


הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-12

מפלגת חרות מציגה את סלוגן הבחירות הגדול בעולם
במסגרת קמפיין הבחירות של מפלגת חרות ישבר שיא גינס של שלט הבד הגדול בעולם.
דגל אדיר מימדים עליו תתנוסס סיסמת הבחירות של מפלגת חרות "פיצוי פינוי לפלשתינים" עם הסלוגן "ממריאים לעתיד טוב יותר-חרות" יוצב בקרוב בנקודה בה ממריאים ונוחתים מטוסי כל החברות בנמל התעופה בן גוריון. מדובר בשלט פרסום במימדים שטרם נראו בארץ ובעולם. חברת או.ג'יי.וי קיבלה היום את הזיכיון להקמת מיצג ראשון מסוגו בעולם, שירתם למען תעמולת הבחירות של מפלגת "חרות". מס' 3 ברשימת חרות לכנסת ה-17 אברהם מרום מוסר, כי את טקס השבעתו לחבר כנסת יערוך מתחת ליריות המיצג הענק.
המיצג יכנס לספר השיאים של גינס כסלוגן הבחירות הגדול בעולם. מבדיקות שערכה או.ג'יי.וי עולה כי את שלט זה יוכלו לראות גם מהחלל החיצון. "שלט חרות הענק," מוסר מרום "ייתפס בעיניהם של כל נוסעי הטיסות בבואם לישראל וביציאה ממנה וישאיר רושם עז וצבעוני."
המייצג יוצב על שטח של 7,000 מ"ר.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-12

מסיבת פורים, קריאת מגילה וסעודה עם מס' 2 ברשימת חרות- יהושע מאירי
מחר, ה-13.6.06 בשעה 18:30 ברידינג 38 בת"א, יערוך מס' 2 ברשימת חרות לכנסת ה-17, יהושע מאירי, בשיתוף עם כולל "אור גבריאל" רמת אביב, מסיבת פורים תחת הכותרת "אהבת ישראל". בכנס תקרא מגילת אסתר ותיערך סעודה גדולה של בעלי תשובה ומשפחותיהם והוא פתוח לכל בית ישראל.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-12

מפלגת "חרות" משכה את עתירתה בבג"צ כנגד ועדת הבחירות המרכזית
בשעות הבוקר בחרה מפלגת חרות למשוך את עתירתה בבג"צ כנגד החלטת יו"ר ועדת הבחירות המרכזית השופטת דורית בייניש על פסילת ג'ינגל הבחירות של המפלגה, לאחר שנציגי חרות חשו כי הלך הרוח בבית המשפט העליון לא יאפשר דיון הוגן בעתירתם. בהחלטת השופטים צוין כי חרות עומדת על דעתה כי לא הייתה עילה מוצדקת לפסילת התשדיר. מיכאל קליינר יו"ר חרות אמר:" 2000 שנה חי העם היהודי כמיעוט. חירות מאמינה שיש לאפשר לפלסטינים להתחבר לרוב ערבי באחת מ-22 מדינות ערב, ולא להיות מיעוט כאן בא"י"

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-07

מיכאל קליינר בתגובה להחלטת השופטת בייניש לפסול חלק מהג'ינגל של חרות
בתגובה להחלטת השופטת בייניש לפסול חלק מהג'ינגל של חרות, אומר יו"ר חרות, מיכאל קליינר, כי בייניש המועמדת לשבת בכס נשיא ביהמ"ש העליון גילתה בהחלטתה חשיבה סטריאוטיפית שפגעה בשיקול דעתה. "שופט צריך לדעת להתנתק מהשקפת עולמו כאשר הוא בוחן שידורי תעמולה, ולהמנע ככל האפשר מפגיעה בחופש הביטוי – אמר קליינר – ייתכן שהסיבה האמיתית לפסילה הוא החשש שתעמולת הבחירות של חרות תאפשר לה לצבור גובה ולקבל תמיכה מציבור רחב. חרות מתכוונת לעתור נגד ההחלטה לביה"מש העליון.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-06

תגובת יו"ר חרות מיכאל קליינר להתבטאות השרה לבני בוועדת חוץ ובטחון לגבי הרשות הפלשתינית
יו"ר חרות, מיכאל קליינר, " עם כל הכבוד, אין זה תפקידה של השרה לבני לדאוג למצבם ההומניטרי של הפלשתינים בשטחים ומוטב היה שתדאג לעניי ישראל קודם, ברם אם מצבם של הפלשתינים כל כך מדאיג את השרה לבני ראוי שתאמץ את תפיסת חרות המעודדת הגירה למדינות ערב ומעניקה סל הגירה נדיב המאפשר קיום בכבוד למהגרים בכל אחת ממדינות ערב".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-05

קליינר: "את הכסף שמייעד אולמרט להתנתקות נוספת צריך להפנות לתוכנית פיצוי פינוי לפלשתינים".
יו"ר חרות, מיכאל קליינר: "תוכנית אולמרט להתנתקות נוספת משטחי יו"ש, מעידה על התנתקות נוספת שלו מהמציאות". לדברי קליינר, טוב שהציבור יידע שבקופת המדינה יש עשרות מליארדים זמינים לצרכי התנתקות. "בכסף הזה, אפשר להוציא לפועל תוכנית פיצוי פינוי לפלשתינים ולעודד הגירה של מאות אלפי משפחות פלשתיניות למדינות ערב כפי שמציעה חרות".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)
1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-203

ארכיון החדשות

עמוד הבית
עלינו
חדשות
מצע
בחירות
סניפים
דעות
הסטוריה
אישים
ארכיון