Russian English French צור קשר פורום הרשמה המסגר 55 תל אביב,
טלפון: 03-56215212002-11-17


יו"ר חרות, ח"כ מיכאל קליינר, בתגובה על נסיון החטיפה של מטוס אל-על ע"י ערבי ישראלי: "לא מדובר בעשב שוטה. מרבית ערביי ישראל נאמנים למדינה בערך כמו טיבי ובשארה". לדברי קליינר, לדרישת ח"כ טיבי קיימה ועדת הכלכלה של הכנסת דיון על השפלת אזרחים ערבים בנמלי התעופה. "אני מקווה שמעכשיו לא נשמע יותר קיטורים והתבכיינות מצד טיבי וחבריו מהשמאל על חומרת הבדיקות של אזרחים ערבים. עם עובדות קשה להתווכח".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2002-11-17


יו"ר חרות, ח"כ מיכאל קליינר, אומר כי הרעיון להקמת טיילת בין חברון לקריית ארבע מסיח את הדעת מהטיפול בטרור. "פעולות של מגננה לא יחסלו את הטרור, טיילת היא רעיון טוב אם נראה אותה בין שטחי הרש"פ למעברי הגבול בגשר אלנבי וברפיח. יש לנו ממשלת מעבר שיכולה לפעול ללא מפריע ולהורות לצה"ל לעבור לשיטה האמריקאית של הפצצת המטרות הצבאיות ברש"פ מהאוויר. במקביל, צריך לאפשר לפלשתינים שירצו לצאת מעבר בטוח למדינות ערב".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2002-11-16


יו"ר חרות, ח"כ מיכאל קליינר, אומר בתגובה על הטבח בחברון כי על הממשלה להמנע מפעולת תגמול נקודתית ולעבור לפעולה מערכתית שבמהלכה יופצצו כל המטרות הצבאיות בכל שטחי הרשות הפלשתינית. "צריך להפציץ ללא רחמים ולהשאיר את מעברי הגבול פתוחים להמוני הפלשתינים שירצו לצאת".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2002-11-12


יו"ר חרות, ח"כ מיכאל קליינר בתגובה על העימות המשולש במפלגת העבודה: "אנשי מפלגת העבודה יצטרכו לשתות הרבה מים כדי להרגע מהשעה הפאתטית שבמהלכה התקוטטו שלושה מבכיריה על הזכות לנהל את טכס האשכבה של המפלגה".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2002-11-09

תנועת החרות מציגה: קמפיין נגטיבי שיחשוף את האמת על משנתו האידיאולוגית של אביגדור ליברמן
מטה ההסברה של תנועת ה"חרות" בראשותו של ח"כ מיכאל קליינר דן בסוף השבוע באפשרות לצאת בקמפיין הסברה נגטיבי שיחשוף את כל האמת על משנתו האידיאולוגית של אביגדור ליברמן.

ע"פ סקרים שעשתה "חרות" הציבור הימני אינו מכיר את דעותיו של ליברמן בנושא המדיני ותומך בו על סמך ההנחה שהוא הגורם הימני הקיצוני ביותר במערכת הפוליטית. גורמים ב"חרות" העלו את הרעיון להפיץ ברבים פרסומים מאתר האינטרנט של ליברמן שבהם הוצגה משנתו המדינית המכירה בקיומה של מדינה פלשתינית דה-פאקטו, והסכמתו של ליברמן לפשרה טריטוריאלית ביש"ע למען אחדות העם.

בקמפיין בחירות כזה תזכיר "חרות" לציבור את העובדה שליברמן לא התפטר מתפקידו לאחר הסכמי חברון וסייע לנתניהו בשיווק הסכמי וואי למתיישבי יש"ע. כמו כן, יוצגו הזיגזגים של סיעת "האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו" שישבה בממשלה אחת עם מפלגת העבודה על בסיס קווי יסוד שממשיכים את אוסלו, ומחילים את 242 על הפלשתינים ונמנעה מהצטרפות לממשלה לאומית צרה בלי "העבודה" משיקולים פוליטיים לא ענייניים. ב"חרות" מתכוונים להזכיר לציבור שחברי "האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו" פגעו בזכר גנדי כאשר נדבקו לכיסאות וחזרו לממשלה מיד לאחר הרצחו.

ב"חרות" מקווים לערער את מעמדו של ליברמן כאיש ימין קיצוני ומאמינים שחשיפת האמת אודות דעותיו המדיניות, תשכנע בוחרים פוטנציאלים של הימין הקיצוני לחזור ל"חרות" כגורם האידיאולוגי היחידי שעדיין לא ויתר על חזון ארץ ישראל השלמה.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2002-11-06


יו"ר חרות, ח"כ מיכאל קליינר, תומך בהצעת שר האוצר, לקצץ את תקציב הבחירות במחצית. לדברי קליינר, המפלגות התרגלו לנהל מערכות בחירות מעל הפופיק שלהן ולהכנס לגרעונות ענק. "זוהי תקופה של עוני בשביל חלק גדול מהציבור הישראלי וטוב שהמערכת הפוליטית שכפתה על הציבור 3 מערכות בחירות ב- 3 שנים תגזור על עצמה מידה של צניעות".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2002-11-05


יו"ר חרות, ח"כ מיכאל קליינר אומר כי הימין הפסיד הזדמנות היסטורית להקמת ממשלה לאומית צרה. "שרון מתכוון להקים ממשלת אחדות אחרי הבחירות וליברמן שיחק לידיו". לדברי קליינר, לא נעשה כל מאמץ אמיתי להקמת ממשלת ימין משום שגם שרון וגם ליברמן עוד לא למדו שבפוליטיקה עדיף השלטון שביד על פני המנדטים שעל העץ.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2002-10-31


יו"ר חרות, ח"כ מיכאל קליינר, דורש מראה"מ לפטר את הגורמים ממשרד החוץ שמנסים לעשות דה לגיטימציה למינוי אביגדור ליברמן לשר החוץ. "הנסיון של פקידי ממשלה לעשות דמוניזציה לאנשי ימין מעורר חלחלה. זהו מסע הפחדה שנועד לטרפד מינוי לגיטימי". לדברי קליינר, תקוותו היא שליברמן ימונה לשר החוץ ויעשה במשרד החוץ ניקוי אורוות יסודי כדי לנכש ממנו את העשבים השוטים שהולידו את הסכמי אוסלו.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2002-10-29


יו"ר חרות, ח"כ מיכאל קליינר, אומר כי יהיה מוכן לקיים מו"מ להצטרפות לממשלה צרה על בסיס שינוי בקווי היסוד שיכלול את העמדת המאבק בבעייה הדמוגרפית ובטרור בראש סדר העדיפויות, השמטת הסעיפים על פשרות כואבות, ההכרה באוסלו, החלטה 242 ואיסור הקמת ישובים חדשים ביש"ע. כמו כן, דורש קליינר סעיף מפורש נגד הקמת מדינה פלשתינית.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2002-10-29


ח"כ מיכאל קליינר (חרות) דורש לקיים דיון עקרוני בועדת הפנים של הכנסת עם היועמ"ש ומשטרת ישראל על רקע מה שהוא מכנה "רדיפת אנשי תנועת "כך" לשעבר". לדברי קליינר, סמרו שערותיו האחרונות למשמע סיפור מעצרו של איתמר בן גביר שרק לאחר 5 ימים שוחרר לאחר שהתברר כי לא הוא שלח הודעת איום באמצעות שרות SMS לעו"ד שמאי ליבוביץ' המייצג את ברגותי. "בדיקה של 60 שניות עם חברת פלאפון היתה מעלה כי לא ניתן כלל לשלוח הודעה כזו ממכשיר הפלאפון של בן גביר– טוען קליינר – מעצרו הממושך מחייב ניעור של כל המערכת". קליינר יגיש תלונה גם נגד שופטת המעצרים שאחראית להארכת המעצר. "אם אינה מבינה בפלאפונים כפי שהעידה על עצמה היה עליה לפסול את עצמה במקום להאריך מעצר".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)
1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-203

ארכיון החדשות

עמוד הבית
עלינו
חדשות
מצע
בחירות
סניפים
דעות
הסטוריה
אישים
ארכיון