Russian English French צור קשר פורום הרשמה המסגר 55 תל אביב,
טלפון: 03-5621521



2003-03-05


בתגובה על הפיגוע בחיפה אומר יו"ר חרות, מיכאל קליינר: "הפיגוע מאותת לממשלה שגם אם יישב קוסם בתפקיד שר האוצר, הוא נידון לכשלון מראש, כל עוד הטרור ממשיך להשתולל". לדברי קליינר, בבחירות האחרונות זנח הציבור את השמאל, בין השאר, כדי להבטיח מאבק תוקפני בטרור וחיסולה של הרשות הפלשתינית. "אם הממשלה תמנע מלעשות זאת היא בוגדת בבוחרים".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2003-02-27


"האיחוד הלאומי והמפד"ל בגדו בבוחריהם תמורת בצע כסאות כשהסכימו לקווי יסוד המאמצים את נאום הרצליה – אומר יו"ר חרות, מיכאל קליינר עם השבעת ממשלת שרון - כל איש ימין שהצביע לאיחוד הלאומי ולמפד"ל מתוך אמונה שהן לא תשבנה בממשלה השואפת להקמת מדינה פלשתינית, מבין היום שלא רק בזבז את קולו, אלא שבקולו מוענקת גושפנקא לרעיון המדינה הפלשתינית".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2003-02-14

מאות פעילים של חרות השתתפו בכנס סיכום מערכת הבחירות ודרשו כי התנועה תמשיך לפעול ולהערך פוליטית
מאות פעילים של חרות השתתפו בכנס לסיכום מערכת הבחירות שהתקיים באולמי הדר דימול בר"ג ודרשו כי המפלגה תמשיך להתקיים ולהערך פוליטית. בכנס נשאו דברים: הרב מיכאל בן ארי (מס' 4 ברשימת חרות), אליאונורה שיפרין (מס' 5 ברשימה), ד"ר אנדרה וייסמן, פעיל מוביל של חרות בנתניה, חן בן אליהו, נציג פורשי מולדת שהצטרפו לחרות לפני הבחירות, אלי סער (מס' 3 ברשימה) ברוך מרזל ומיכאל קליינר.

הכנס נשא אופי של גיבושון כאשר פעילים מכל הארץ נפגשו לראשונה וזכו להכיר זה את זה וללמוד מקרוב עד כמה מגוונת האוכלוסייה התומכת במפלגה. זה לצד זה ישבו חרדים, חובשי כיפות סרוגות וחילוניים שמאוחדים כולם באהבתם לארץ ישראל ולעם היהודי ונהנו ממטעמים גלאט כושר.

נציג אנשי מולדת לשעבר, חן בן אליהו, אמר כי חרות נותרה התנועה הימנית האידיאולוגית היחידה על המפה הפוליטית. פעיל חרות בנתניה, ד"ר אנדרה וייסמן, אמר כי לא הצביע ולא פעל למען "חרות" בגלל מיכאל קליינר או ברוך מרזל, אלא בגלל חמשת ילדיו שלהם הוא מבקש להבטיח עתיד במדינה היהודית. דבריו זיכו אותו במחיאות כפיים סוערות.

את ברוך מרזל קיבל הקהל בקריאות עידוד רבות ובחום רב, אך מרזל דיבר בקצרה שכן הוא הגיע לכנס חולה וצרוד, ובחר שלא להאריך בדיבור ולעשות חסד עם מיתרי קולו.

מיד אחריו נשא דברים יו"ר חרות, ח"כ מיכאל קליינר, שזכה למנה גדושה של תשואות רמות מהקהל, ששיסע אותו פעמים רבות במהלך הנאום במחיאות כפיים, שריקות עידוד ושירה. קליינר סקר את תוצאות מערכת הבחירות שמצביעה לדבריו על החולשה הרוחנית של מרבית הציבור הישראלי. הוא הביע תקווה כי בעתיד יתפכח הציבור מהמערכת הפוליטית ויבין כי האמת מצוייה בידי המיעוט של חרות, המייצג את הגרעין הקשה של רוח העם היהודי. לבסוף פנה קליינר לפעילים והציע להם להשתלב בפעילות העתידית של התנועה. בכך, למעשה, קבע עובדה לרווחתם של הפעילים שחששו שנסתם הגולל על המפלגה לאחר שלא זכתה לייצוג בכנסת, כי תנועת החרות תמשיך לפעול מחוץ לכנסת ותבסס את עצמה ואת האידיאולוגיה שלה בקרב הציבור הישראלי.

לנאום המלא של קליינר

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2003-02-02

מפלגת חרות – לאן?
ראשית, אנו מבקשים להודות לרבבות בוחרינו על תמיכתם והבעת אמונם במפלגה האידיאולוגית היחידה בימין, מפלגת חרות. אמנם לא השגנו את המטרה, לא עברנו את אחוז החסימה ולא ניוצג בכנסת הבאה, אבל קיבלנו קולות השווים למנדט וחצי וסיימנו את מערכת הבחירות בתנופה ועלייה ולא בדשדוש ודעיכה.

שנית, בימים האחרונים פונים אלינו מכל רחבי הארץ, פעילים, אוהדים וגם כאלה שמכים על חטא על שלא טרחו להגיע לקלפי, ומבקשים שלא נקפל את הדגל, אלא נמשיך לפעול במסגרת מפלגתית, כדי לקטוף את פירות עמלנו לעתיד לבוא, כשהמערכת הפוליטית תימאס על הציבור והוא יאכל את פירות הבאושים של הצבעתו. כל הפונים אלינו מאוחדים בדעה שסוף האמת לנצח, וכי לאט לאט יתפכחו רבים מהציבור ויבינו שרק חרות מציגה נכון את הבעיות הקיומיות של ישראל, ומתמודדת איתן התמודדות אמת מבלי לטייח.

בימים הקרובים יתכנסו ראשי המפלגה והשותפים למערכת הבחירות כדי לחשוב ביחד כיצד ניתן לשמור על הגחלת ולהבטיח שבבחירות הבאות, מתי שלא תהיינה, חרות תהיה על המפה ובגדול.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2003-01-27


מפלגת חרות הגישה תלונה במשטרת ת"א לאחר שמאז שעות הבוקר מנסה גורם אלמוני לנטרל את מערכת הטלפונים במטה הבחירות המרכזי של המפלגה בת"א, ומעמיס על המערכת אינסוף שיחות סרק ללא מענה. "זהו נסיון מכוער לחבל במערכת הבחירות באמצעים בלתי חוקיים – נמסר מחרות – ואנו מקווים שבסיוע חברת "בזק" תעלה המשטרה על עקבות המטרידים האלמוניים ותעצור אותם".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2003-01-25

תלונה הוגשה במשטרה נגד פעילי "יהדות התורה" שניגחו במכוניתם את רכבו של איתמר בן גביר הפועל למען בחירתו של ברוך מרזל, מספר 2 ברשימת חרות
מרדף מהסרטים התקיים לפני כניסת השבת בחוצות ירושלים בין שני פעילי יהדות התורה "חמושים" בג'י אם. סי שחורה, שדלקו אחרי מכוניתו של איתמר בן גביר, הפועל למען בחירתו של ברוך מרזל לכנסת, כשהם מנסים להורידה מהכביש. בן גביר ניסה לנער ממנו את המעקב הצמוד והמסוכן ונסע לכיוון מגרש הרוסים בירושלים, שם שוכנת תחנת המשטרה של ירושלים, ושם גם נפרדו ממנו הרודפים, לא לפני שהצליח לרשום את מספר רכבם ולהגיש תלונה במשטרה. השניים נעצרו לפני כניסת השבת ושוחררו ע"י ח"כ יעקב ליצמן, ראש רשימת "יהדות התורה", שהטריח את עצמו לתחנת המשטרה בכבודו ובעצמו והבטיח שהשניים יתייצבו לחקירה הערב.

במקביל, היכו פעילי "יהדות התורה" את פעיל "חרות", צעיר חרדי בן 16, שהעז לחלק חומרי הסברה של מפלגת "חרות" בשכונות החרדיות. גם פעיל זה, החושש מחשיפת שמו, צפוי להגיש תלונה במשטרה בשעות הקרובות. ממטה הבחירות של "חרות" נמסר כי עושה רושם שראשי "יהדות התורה" נתונים בלחץ נוכח הנטייה הגוברת של הציבור החרדי להעניק תמיכה לברוך מרזל, מס' 2 ב"חרות". "אנו נדהמים כל פעם מחדש נוכח ההשמצות, ההפחדות ולאחרונה גם גילויי האלימות כלפי פעילים שלנו שמנסים לפעול ככל המפלגות גם בקרב הציבור החרדי – נמסר ממטה "חרות" - מפלגת "חרות" היא המפלגה היחידה שהודיעה שלא תשב בממשלה אחת עם טומי לפיד, בגין שנאתו לחרדים וליהדות, והציבור החרדי אינו אדיש לעמדה הזו. חבל שאנשי "יהדות התורה", נוקטים בשיטות טומי לפיד כלפי המפלגה הכי ניצית במאבקה למען ארץ ישראל ויהדותה של המדינה".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2003-01-23


בתגובה לפיגוע ליד בית חגי אומר יו"ר חרות, ח"כ מיכאל קליינר, כי הפיגוע הוא תוצאה ישירה של העדר תגובה ישראלית מוחצת אחר שורת הפיגועים הקודמים באזור חברון. "ראש הממשלה עסוק בהקמת מדינה פלסטינית ואין לו פנאי, כנראה, למאבק בטרור הגובה מאיתנו חיי יהודים כמעט מידי יום."

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2003-01-21


בעקבות הודעת השר סילבן שלום כי הוא מעדיף ממשלת אחדות ע"פ ממשלה עם חרות נמסר ממטה הבחירות של חרות: "עצוב שהליכוד מאמץ את עמדת השמאל ולפיה ממשלות קמות בלי חרות ומק"י". עוד נמסר ממטה חרות כי המפלגה לא תצטרף לממשלה עם מצנע וטומי לפיד, אלא רק לממשלת ימין צרה שקווי היסוד שלה יתאימו לעמדות האידיאולוגיות של חרות".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2003-01-19


בתגובה על התנאים שמציב שרון להקמת מדינה פלשתינית, אומר יו"ר חרות, ח"כ מיכאל קליינר: "מדינה פלשתינית תקום על גופתנו". לדברי קליינר, ראש הממשלה הולך נגד האינטרסים של העם היהודי, נגד רצון העם היהודי ונגד השכל הישר, כאשר הוא מדבר על הקמת מדינה פלשתינית. שרון לא יהיה הבלפור של הפלשתינים, כי כל מי שישים את המאכלת על צווארה של ארץ ישראל לא ישרוד פוליטית".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2003-01-19


בעקבות הנסיונות של גורמים באגודת ישראל "להדביק" לחרות את השריפה שפרצה במחסן של אגודת ישראל בירושלים שלידו רוססה כתובת גרפיטי: " נקמת ברוך מרזל", נמסר ממטה הבחירות של חרות כי מדובר בפרובוקציה יזומה ע"י אנשי אגודה בעצמם שנכנסו לפאניקה מנהירת הקולות בציבור החרדי לחרות. "מפלגת חרות דוחה בשאט נפש את הנסיונות לדרדר את מערכת הבחירות לאלימות ולנסיונות בלתי הוגנים לייחס לה פעילות בלתי חוקית היזומה ע"י מפלגות אחרות"- מסרה דוברת המטה, שרה טיקטינסקי.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)




1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-203

ארכיון החדשות






עמוד הבית
עלינו
חדשות
מצע
בחירות
סניפים
דעות
הסטוריה
אישים
ארכיון