Russian English French צור קשר פורום הרשמה המסגר 55 תל אביב,
טלפון: 03-56215212006-03-26

פעילי "חרות" הפגינו בבית שמש נגד עמיר פרץ על רקע תמיכתו באיחוד משפחות ערביות בישראל
המשטרה מנעה לפני שעה קלה מפעילי חרות להפגין מול כנס "המהפך" של מפלגת העבודה בבית שמש. עשרות פעילי חרות הגיעו למקום ובידיהם שלטים בגנותו של עמיר פרץ על רקע תמיכתו באיחוד משפחות ערביות בישראל. על השלטים נכתב "עמיר פרץ מוכן למכור את אמא שלו בשביל קולות הערבים". במקום התפתחה תגרה בין פעילי חרות לבין פעילי מפלגת העבודה והמשטרה הרחיקה את אנשי חרות מהמקום.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-25

כובשים את יפו מחדש
ביום שני הקרוב, 27.3.06, יצאו פעילי חרות למבצע - "כובשים את יפו מחדש" שבמהלכו יגיעו לשכונות הערביות ביפו כדי לחלק בתיבות הדואר מכתב אישי בערבית מיו"ר חרות. במכתבו, מבקש קליינר את תמיכת הציבור הערבי כדי לקדם חוק לעידוד ההגירה למדינות ערב. מיכאל קליינר: "לציבור הערבי יש זכות לשמוע מה יש לחרות להציע, מבלי שחבורת בריונים אוהדי חמאס תפריע לו".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-25

ביילין מתחנף לערבים כדי לקבל מהם קולות
בתגובה על דברי ביילין ביפו, אומר יו"ר חרות מיכאל קליינר: "אם ממשלת צרפת היתה מעודדת הגירת יהודים לישראל הייתי מברך אותה". לדברי קליינר, כאשר שימש כיו"ר ועדת העליה והקליטה של הכנסת נאבק נגד הסיוע שהגישה גרמניה ליהודי ברה"מ שביקשו להקלט בה וביילין דווקא תמך בעמדתו. "ביילין פשוט צבוע – אומר קליינר – הוא מתחנף לערבים כדי לקבל מהם קולות".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-23

רימון הלם הושלך על פעילי חרות שהגיעו לשכונות הערביות ביפו לחלק חומרי תעמולה בעד תוכנית עידוד ההגירה למדינות ערב

ניתן לצפות באירוע כאן
ישראל כהן, מס' 5 ברשימת חרות לכנסת נפצע ופונה ע"י חבריו לביה"ח. ההחלטה להגיע ליפו נעשתה לאחר שרפעאת טורק קרא תגר על פעילי חרות שהדביקו פלקטים בשכונות הערביות במהלך הלילה ואיים שלא יעזו להגיע בשעות היום.
פעילי חרות בראשות יו"ר התנועה מיכאל קליינר, הגיעו היום לשכונות הערביות ביפו לחלק חומרי תעמולה בעד תוכנית חרות לעידוד ההגירה – פיצוי פינוי לפלשתינים. זאת לאחר שרפעאת טורק פעיל שכונות מקומי, שראה פלקטים של חרות שנתלו ביפו במהלך הלילה, קרא תגר על פעילי המפלגה ואיים שלא יעזו להכנס ליפו לאור יום. הפעילים התקבלו באלימות, במכות, בחזיזים וברימון הלם ונאלצו לעזוב את המקום כדי לפנות את ישראל כהן, מס' 5 ברשימת חרות, שנפגע בראשו במהלך העימות.
בימים האחרונים עושה חרות מאמץ לגייס קולות במגזר הערבי. ההחלטה שלא לוותר על הקול הערבי נפלה במטה חרות לאחר שמדי יום התקבלו בחרות פניות טלפוניות ובאמצעות האימייל של ערבים המזדהים עם תוכניתה של המפלגה לעידוד ההגירה ומבקשים להרשם לתוכנית פיצוי פינוי אותה היא מציעה.
במהלך השבוע הגיעו פעילי חרות לשפרעם ולאום- אל פחם, חילקו חומרי הסברה והדביקו פוסטרים הנושאים את המסר שלהם והתקבלו באהדה. מספר ערבים מקומיים אפילו נרתמו לסייע לפעילי חרות בהדבקות.
יו"ר חרות, מיכאל קליינר אמר בעקבות התקרית האלימה ביפו כי חמור שיהודים אינם יכולים להלך חופשי ללא נשק בלב תל אביב כדי לקדם את תעמולת הבחירות הלגיטימית שלהם. "באנו לאור יום, ללא נשק וללא ליווי משטרתי ומצאנו את עצמנו כמעט בפוגרום" – אמר קליינר – שלאחר שעה קלה שב עם פעיליו למקום.
יאנה חודריקר קנפו, מס' 4 ברשימת חרות מתחה ביקורת על אנשי ברוך מרזל שלדבריה ניסו לתפוס טרמפ על הארוע כשהודיעו כי יגיעו להציל את כבודם האבוד של פעילי חרות: "אנחנו מכירים את שיטות הפעולה האלה – אמרה חודריקר – מרזל דואג להודיע על בואו כדי להבטיח שהמשטרה תהיה במקום, ותפרוס עליו את הגנתה וחסותה ולהראות כמו גיבור גדול שמנעו ממנו להכנס. זה לא עובד עלינו".
ניתן לצפות באירוע כאן

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-21

חרות נגד ליברמן – דא!
מפלגת חרות פותחת בקמפיין שלילי נגד ליברמן הנושא את המסר: "ליברמן בכיס של אולמרט – דא! ליברמן גבר – נייט!
המטרה: לשבור את דימוי ה"גבר-גבר" של ליברמן שמסייע לו למשוך קולות מהימין לטובת תוכנית ויתורים מסוכנת שסופה מדינה פלשתינית בגבולות גרועים מקווי 67
מפלגת חרות פותחת בקמפיין שלילי נגד אביגדור (איווט) ליברמן שנועד לנגוס בדימויו הכוחני, "המסייע לו למשוך קולות מהימין לטובת תוכנית ויתורים מסוכנת, שסופה מדינה פלשתינית בגבולות גרועים מקווי 67". הקמפיין של חרות יכלול באנרים באתרי אינטרנט מובילים, הדבקת פוסטרים וחלוקת פלאיירים שהמסר המרכזי בהם הוא: "ליברמן בכיס של אולמרט – דא! ליברמן גבר – נייט!"
בחומרי ההסברה שמחלקת חרות מופרכים מיתוסים שונים בנוגע לתוכניתו המדינית של ליברמן ולדימוי שלו כאיש ימין קיצוני וקשוח. בין השאר, טוענים בחרות, כי התוכנית של ליברמן לחילופי שטחים תאפשר להקים מדינה פלשתינית ברוב שטחי יהודה ושומרון ובחלק ממדינת ישראל, כי ליברמן עקף את ביילין משמאל בהציעו ויתורים גם על שטחים ממדינת ישראל, שגם אם תוכניתו תצא לפועל מרבית ערביי ישראל יישארו במדינה, שהתקשורת בונה את ליברמן כהפתעת הבחירות כדי להעביר קולות מהימין לשמאל, שליברמן מטפח לעצמו דימוי של "גבר-גבר", כדי להסיח את דעת הציבור מתוכנה הותרני, הנואש והמתקפל של תוכניתו. כמו כן, קובעים בחרות שליברמן בכיס של אולמרט המדבר על התנתקות נוספת ושהתייחסותו הפומבית לנתניהו כאדם השרוי בפאניקה ומגיב מתוך לחץ מעידה על כך שאין לו סנטימנטים לחברים.
"אחרי כל זה ליברמן מנסה להציג את עצמו כאיש ימין קיצוני, כפוליטיקאי עקבי וכחבר אמיתי, שמילה שלו זו מילה – אומרים בחרות – הגיע הזמן שמישהו יגיד לציבור את האמת שמדובר בסופרמן עשוי מבלוני אוויר, באבא של המזגזגים והמתקפלים, באיש פוליטי ללא עמוד שדרה אידיאולוגי שמחפש בכל מחיר את הדרך לכיסא".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-21

יאנה חודריקר קנפו מס' 4 ברשימת חרות לקראת תחרות מלכת היופי 2006 שתשודר הערב: "שהפלשתיניות ילמדו מרנא רסלן – איחוד משפחות אפשרי גם במדינות ערב ולא רק בישראל"
לקראת תחרות מלכת היופי 2006 שתשודר הערב, פונה מלכת היופי לשעבר יאנה חודריקר מס' 4 ברשימת "חרות" אל הפלשתיניות: "תפסיקו לשמש מכשיר לליבוי הסכסוך היהודי ערבי. תלמדו מרנא רסלן שאפשר למצוא חתן גם במדינות ערב ולא מוכרחים לאחד משפחות דווקא כאן בישראל כדי לחיות טוב".
חודריקר מביאה 3 דוגמאות לנשים פלשתיניות ש"שיחקו אותה בגדול" ועזבו את הארץ: מלכת היופי רנא רסלן שנישאה למליונר ערבי, המלכה ראניה, שנולדה כפלשתינית בשטחים, נישאה למלך עבדאללה ועברה להתגורר בארמון המלוכה הירדני וסוהא ערפאת שיחד עם בתה מנישואיה למייסד הרשות הפלשתינית - חיה באושר ועושר בצרפת.
"כשערפאת אמר שהפלשתינים ינצחו אותנו באמצעות הרחם של האשה הפלשתינית – לא שמעתי אף ארגון נשים שמתקומם על ההתייחסות לרחם של האשה הפלשתינית ככלי מלחמה המגוייס נגד ישראל – אומרת חודריקר – הגיע הזמן שמישהו יפתח לנשים הפלשתיניות את העיניים, ויתן להן להבין שמותר להן למצוא אהבה במדינות ערב ולממש את חייהן במקום שבו ילדיהן יחיו לא כמיעוט אלא כחלק מרוב ערבי".
לדברי חודריקר, עצוב שהפלשתינים מתייחסים לילדים שלהם כפיונים במלחמה. "כשמתייחסים לרחם ככלי מלחמה, אין שום סיבה שפרי הבטן לא יהפוך לשהיד" – אומרת חודריקר ומצרפת המלצה חמה לפלשתיניות: "צאו מהרעלה החונקת של הבית בישראל, סעו קצת בעולם הערבי ותראו שיש חיים מחוץ לסכסוך היהודי ערבי, ושיכול להיות לילדים שלכן עתיד טוב יותר במקום שבו הם יגדלו להיות חלק מהרוב".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-20

מפלגת הימין חרות לא מוותרת על קולות הערבים
מפלגת הימין, חרות, פותחת בימים אלה בקמפיין מודעות נרחב הפונה לציבור הבוחרים במגזר הערבי. בחרות שמציעה לעודד הגירה למדינות ערב, על בסיס תוכנית פיצוי-פינוי לפלשתינים, השתכנעו לאחרונה כי יש סיכוי של ממש לגייס בוחרים מהמגזר הערבי.
"מדי יום מתקבלות במשרדי חרות פניות טלפוניות ובאמצעות האינטרנט של פלשתינים המבקשים להרשם לתוכנית פיצוי-פינוי ומציעים תמיכה בחרות על מנת לקדם אותה – אומר יו"ר חרות, מיכאל קליינר – לקח לנו זמן לעכל את התופעה, אבל בסוף הגענו למסקנה שיש לנו סיבה של ממש לחזר אחר קולות הערבים".
אמש כבר יצאו צוותי השטח הראשונים של חרות להדביק מודעות ולחלק חומרים בשכונות הערביות של ירושלים ובכללן: בית צפפא, אבו טור, מוסרארה ושכונות נוספות במזרח ירושלים. בימים הקרובים מתוכננת הדבקת מודעות גם בגליל, רמלה, לוד – חיפה, סכנין, אום אל פחם וביישובים ערבים נוספים. במודעות נקראים כל המעוניינים בקידומה של תוכנית לפיצוי-פינוי לפלשתינים לתמוך בחרות בבחירות הקרובות על מנת לתת לתוכנית סיכוי.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-16

חצרו של הרב כדורי הודיעה על תמיכתה במועמדותו של מספר 2 ברשימת "חרות" לכנסת - יהושע מאירי
חצרו של זקן המקובלים, הרב יצחק כדורי זצק"ל, הודיעה על תמיכתה במועמדותו לכנסת של יהושע המאירי - יו"ר 'תנועת בראשית' , מספר 2 ברשימת "חרות" לכנסת. מאירי זכה גם לברכתם של כמה מ'גדולי התורה והקבלה' המייחסים חשיבות רבה למתן ייצוג בכנסת למאות אלפי חוזרים בתשובה. בין המברכים את מאירי הרב הגאון חיים קנייבסקי הנחשב לגדול הדור, המקובל רבי דוד אבוחצירא, הרב חיים כהן (החלבן), הרב ישראל מאיר לאו, הרב יורם אברג'יל, הרב ראובן אלבז והרב הצדיק ברוך אברהם רקובסקי. האתר הרישמי של חצר הרב כדורי זצק"ל אף מפרסם הודעת תמיכה גלוייה בדף הבית שלו במועמדותו של מאירי. גורמים בחצר הדגישו כי אין להם דבר נגד ש"ס, אך לדעתם צריך בכנסת הבאה אדם שייצג את השקפתו של הרב שהלך לעולמו, בנושא אהבת ישראל, אחדות ישראל וגאולת ישראל. באתר האינטרנט כדורי.נט אף מתפרסם מכתב שהעניק הרב כדורי למאירי לפני כ - 3 שנים. http://www.kaduri.net/Index.asp?ArticleID=378&CategoryID=107&Page=1

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-15

יו"ר חרות, מיכאל קליינר: "ישראל חסון מרשימת ישראל ביתנו חשף שפניו של ליברמן למדינה פלשתינית בגבולות 67"
בתגובה על חתימת ישראל חסון, מס' 3 ברשימת "ישראל ביתנו" על המפקד הלאומי אומר יו"ר מפלגת "חרות", מיכאל קליינר: "העובדה שחסון חתם על עצומת השמאל של עמי איילון מסירה את מסיכת הימין מעל פרצופו של ליברמן. חרות יוצאת בימים אלו בקמפיין בציבור הרוסי כדי לחשוף את פניו העדכניות של ליברמן. מרבית הציבור זוכר לו את אמירתו "ימינה ממני יש רק קיר"..היום ליברמן רץ שמאלה במהירות שלא הייתה מביישת מדליסט אולימפי. אם לא יאט- יעקוף את ביילין במרוץ למסירת כל שטחי ישראל לאוייבינו"

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2006-03-15

מס' 4 ברשימת "חרות" לכנסת ה-17, יאנה חודריקר-קנפו: "יש להעמיד את אחמד טיבי לדין באשמת איום והסתה- ולשלול אזרחותו"
בעקבות דברי טיבי, אמש בתכנית "פוליטיקה", שלכידת רוצחי גנדי תוביל לשפיכת דמים אומרת יאנה חודריקר-קנפו, מס' 4 ברשימת חרות: "העמדה הקיצונית של ח"כ אחמד טיבי- ועוד בימים שלפני הבחירות לכנסת ישראל מעוררים דילמות רציניות לגבי נאמנותו לחוקי מדינת ישראל ואזרחיה. צמד המילים בו משתמש טיבי שוב ושוב "העם שלי"- המיוחס לפלסטינים- וניסוחיו התמוהים על "שפיכת דמים" עקב תפיסת רוצחי השר רחבעם זאבי ז"ל ע"י כוחות הביטחון- לא יכולה לעבור לסדר היום. יש לאפשר לטיבי להתמודד בבחירות- אבל לא בישראל, אלא באחת מ-22 מדינות ערב, לוותר על אזרחותו ולחיות עם "העם שלו". לא יתכן שחבר כנסת בישראל יצהיר על ישות המנוהלת ע"י האויב המוגדר כטרוריסט- כעמו, יצדד בה ויתמוך ברעות החולות הפושות בה. היועץ המשפטי יידרש בוודאי להתייחס לדבריו של טיבי- ו"חרות" תעשה ככל שביכולתה שטיבי יבלה את זמנו מאחורי סורג ובריח על הסתה, בגידה ואיומים על מדינת ישראל ואזרחיה"

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)
1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-203

ארכיון החדשות

עמוד הבית
עלינו
חדשות
מצע
בחירות
סניפים
דעות
הסטוריה
אישים
ארכיון