Russian English French צור קשר פורום הרשמה המסגר 55 תל אביב,
טלפון: 03-56215212004-11-01

יו"ר חרות, מיכאל קליינר, בתגובה על הפיגוע בשוק הכרמל: "תם עידן קורבנות השלום של רבין והחל עידן קורבנות ההתנתקות של אריק".
יו"ר חרות, מיכאל קליינר, בתגובה על הפיגוע: "תם עידן קורבנות השלום של רבין והחל עידן קורבנות ההתנתקות של אריק". לדברי קליינר, המשותף לאוסלו ולהתנתקות הוא הקרנת החולשה לאוייבינו שמהווה זריקת עידוד לטרור. "הפיגוע בשוק הכרמל צריך לעורר את הציבור להבנה שבריחה מגוש קטיף לא תפתור לא את הבעייה הדמוגרפית שאינה עוצרת בקו הירוק ולא את בעיית הטרור שקוטלת בנו בכל מקום. היא רק תקרב את הקסאמים לאשקלון".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2004-10-28

יו"ר חרות, מיכאל קליינר: הכירכורים סביב ערפאת עלולים ליצור את הרושם שממשלת ישראל תשלח נציג ללוויה כדי להספידו
יו"ר חרות, מיכאל קליינר: "כל הכירכורים סביב ערפאת והחסד שנוטה לו ראש הממשלה הם חלק מפשיטת רגל מוסרית. איך אפשר לדאוג לבריאותו של רוצח המוני יהודים בדם קר?" לדברי קליינר, מישהו עוד עלול לקבל את הרושם שממשלת ישראל תשלח נציג כדי לחלוק לערפאת כבוד אחרון בלוויה ואולי אף להספידו".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2004-10-26

יו"ר חרות מיכאל קליינר עם אישור תוכנית ההתנתקות בכנסת:ברגע האמת התברר שמצפונם של שרי הליכוד נמחץ תחת כובד משקלם אל הכיסא
יו"ר חרות, מיכאל קליינר בתגובה על אישור תוכנית ההתנתקות בכנסת: "הכנסת קיבלה החלטה גרועה ומסוכנת מאוסלו. ברגע האמת התברר שמצפונם של שרי הליכוד נמחץ תחת כובד משקלם אל הכיסא. האולטימטום שהציבו בעניין משאל העם, אינו מחפה על המנדט שהעניקו ליישום תוכנית ההתנתקות ע"י הממשלה הנוכחית או כל ממשלה שתבוא תחתיה".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2004-10-21

מיכאל קליינר: קרע בליכוד והתנתקות של החרותניקים ממנו, עדיפים על קרע בעם והתנתקות מחבלי ארץ ישראל
יו"ר חרות, מיכאל קליינר, מברך את יו"ר הכנסת בעקבות מכתבו לחברי מרכז הליכוד ואומר בתגובה: "ההתפלגות בליכוד החלה כאשר בני בגין ואני פרשנו מהסיעה אחרי הסכמי וואי. התייאשנו מהנסיון לשנות מבפנים - אומר קליינר - ואני שמח שח"כים נוספים מתפכחים היום מהאשליה ששרון אינו מתכוון באמת לממש את תוכנית ההתנתקות. קרע בליכוד והתנתקות של החרותניקים ממנו, עדיפים על קרע בעם והתנתקות מחבלי ארץ ישראל".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2004-09-20

דוברת חרות: אם אפשר לקבוע משחק כדורגל לראש השנה אז אפשר גם ביום האבל לזכרו של רבין
תנועת החרות דוחה מכל וכל את המתקפה הבוטה של יוסי שריד על ההתאחדות לכדורגל בגין ההחלטה לקיים מחזור משחקים ביום האבל לזכרו של יצחק רבין. לדברי דוברת חרות, שרה טיקטינסקי, אם אפשר היה לקבוע את משחק הכדורגל של מכבי ת"א נגד באיירן מינכן לראש השנה, אז אפשר לקבוע מחזור משחקים של הטוטו גם ליום האבל לזכרו של יצחק רבין. "בסופו של דבר מדובר ביום חול ואין כאן שום חילול קודש. מלכתחילה, לא היה צריך לקיים לזכרו של רבין יום אבל לאומי, כפי שגם אין יום אבל לאומי לזכרו של גנדי. כל פולחן האישיות סביב רבין הוא חולני".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2004-06-04

מיכאל קליינר: אנשי בטחון שימנעו כניסת השר אילון לישיבת הממשלה יעברו על החוק
יו"ר חרות, מיכאל קליינר בתגובה על הודעת לשכת ראה"מ שלא יאפשרו את כניסתו של השר אילון לישיבת הממשלה: "אנשי בטחון שיבצעו את הוראת שרון יפעלו בניגוד לחוק". לדברי קליינר, פיטורי שרים ללא סיבה וההודעה על כוונה למנוע בכוח כניסת שר לישיבת ממשלה, מצביעים על השתלבותו של שרון במרחב. "הוא גורם למשטרים של אסד וקדאפי להראות נאורים מול הדמוקרטיה הישראלית בניצוחו".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2004-06-04

"פיטורי ליברמן ואילון שקולים למינוי גולדפרב וגונן שגב לשרים בממשלת אוסלו"
הסבר ראשון לפיטורי שרי הימין ניתן ע"י השר אולמרט שהתארח היום במועדון היקב בראשות מיכאל קליינר ומיכאל איתן. אולמרט הצדיק את פיטורי השר ליברמן בשל מעורבותו במישאל שהתקיים בליכוד ואת פיטורי השר אילון בשל פעילותו בחו"ל נגד תוכנית ראה"מ. יו"ר חרות, מיכאל קליינר, תקף בחריפות את הפיטורים ואמר כי זוהי פעולה צינית שנועדה להסדיר רוב לראה"מ בדרך אנטי דמוקרטית. "פיטורי ליברמן ואילון שקולים למינוי של אלכס גולדפרב וגונן שגב לשרים בממשלה שהעבירה את אוסלו"- אמר קליינר וקרא לשרי הליכוד המתונים להמנע מלתמוך בתוכנית ההתנתקות כאקט של מחאה נגד הפרוצדורה האנטי דמוקרטית שנקט ראה"מ בנסיון להשיג רוב לתוכניתו".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2004-05-23

יו"ר חרות בקונצרט הזדהות עם ישראל בארה"ב: אם ישראל אינה יכולה לעשות שימוש בכוחה הצבאי היא איננה חזקה
יו"ר חרות, מיכאל קליינר, היה הערב אורח כבוד בקונצרט שהתקיים בסנטראל פארק בתום מצעד ההזדהות השנתי שמקיימת יהדות ארה"ב עם ישראל. בנאומו, אמר קליינר כי מדינת ישראל איננה כה חזקה כפי שמקובל לחשוב, משום שאינה יכולה לעשות שימוש ממשי בכוחה הצבאי.

"ישראל חזקה רק בתיאוריה -אמר קליינר - כאשר אומה אינה יכולה לעשות שימוש בכוח הצבאי שלה כדי לחסל איום על חיי אזרחיה וחייליה – הכוח הזה אינו נחשב. זה כאילו הוא לא קיים".

קליינר הביא כדוגמא את השימוש שעשתה בריטניה בכוחה הצבאי בשלהי מלחמת העולם השנייה: "כשצבא בריטניה שלח מפציצים לערים הגרמניות בסוף מלחמת העולם השנייה, הוא לא היה צריך להתמודד עם גינויים בינלאומיים. גם לא עם אנשי שמאל שהגנו על גרמנים חפים מפשע שצעדו בתהלוכות הנאצים והצדיעו במועל יד. הוא לא היה צריך להתמודד עם תקשורת עויינת. וודאי שלא היו בפרלמנט האנגלי גרמנים שחתרו תחת אושיות המדינה והאשימו את צ'רצ'יל ברצח אזרחים חפים מפשע".

לדברי קליינר, ממשלת ישראל צריכה להבין שאין קרבות ללא הכרעה. "הכרעה במלחמה היא פונקציה של עוצמת הכוח המופעל. ומה שלא הולך בכוח, הולך ביותר כוח. אם ערפאת עדיין חי – לא עשינו שימוש במספיק כוח. אם לרפיח נכנסים חיילי צה"ל עם טנקים במקום להפציץ מטרות מהאוויר – לא עשינו שימוש במספיק כוח. אם לא חזרנו לכל השטחים שהיו בידינו ולא הטלנו בהם משטר צבאי – לא עשינו שימוש במספיק כוח. אם מצב המלחמה מול הרשות הפלשתינית לא הביא עדיין ליציאה המונית של פלשתינים למדינות ערב – לא עשינו שימוש במספיק כוח".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2004-05-19

בטכס רב משתתפים בניו-יורק העניקה עמותת עטרת כהנים ליו"ר חרות, מיכאל קליינר, את אות "מגן ירושלים"
זאת על רקע מאבקו למען גאולת קרקעות ובתים במזרח ירושלים ותרומתה העצומה של חרות במסגרת תקציב המדינה למטרה זו.

בנאום חגיגי נרגש לרגל קבלת האות, הזכיר קליינר, כי אביה הרוחני של תנועת החרות, זאב ז'בוטינסקי, היה הראשון לשאת בתואר "מגן ירושלים" כבר בשנת 1920 כאשר ייסד את תנועת ההגנה בירושלים והקים דור חדש של יהודים היודעים להגן על עצמם מפני הפורעים הערבים.

בנאומו, הדגיש קליינר את העובדה, שחרות היא מפלגה אידיאולוגית שאינה צריכה לפרנס מוסדות מפלגתיים, רשתות חינוך, ישיבות, ותנועות נוער כפי שעושות כל המפלגות במדינת ישראל על מנת לחזק את עצמן פוליטית, ולכן יכלה להתרכז במאבקה במסגרת תקציב המדינה לטובת נושאים אידיאולוגיים שתנועת החרות דוגלת בהם כמו בניין ישובים ביש"ע ובירושלים.

קליינר ציין לשבח את פעולותיו ותרומתו העצומה של מתיתיהו הכהן דן, מראשי עטרת כהנים, להשגת התקציב. "אין נביא בעירו ולכן אני מבקש כאן להזכיר את תרומתו העצומה של מתיתיהו הכהן דן, מתי דן, שרתם אותי בקסמו ובאופיו המיוחד למאבק למען בניית ירושלים, ועזר לי לקיים הלכה למעשה את הפסוק: אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני תדבק לשוני לחיכי אם לא אזכריכי, אם לא אעלה את ירושלים על ראש שמחתי".

במהלך נאומו גילה קליינר לנוכחים כי בשלהי הכנסת ה- 15 שקד על הצעת חוק שנועדה לחזק משמעותית את האחיזה היהודית בירושלים. לדבריו, יש לשנות את הסטטוס קוו בהר הבית באמצעות חקיקה שתחזיר את הבעלות על הר הבית לידים יהודיות. "דוד המלך היה גואל האדמות הראשון בירושלים. הר הבית ובית המקדש נבנו על גורן ארוונה שדוד המלך רכש בכסף מלא. בכנסת היוצאת שקדתי על הכנת הצעת חוק שמחזירה את הריבונות היהודית להר הבית דרך הבעלות על הקרקע. בדיוק כמו שמערת המכפלה שייכת לעם היהודי בגלל שאברהם אבינו רכש אותה בכסף מלא מעפרון החיתי, כך גם הר הבית שייך לעם היהודי בגלל שדוד המלך, רכש את אדמת גורן ארוונה בכסף מלא וסיפח אותו לאוצר בית המלוכה היהודי".

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)


2004-05-02

מיכאל קליינר: משאל הליכוד הוכיח שחברי הליכוד הרבה יותר חכמים ורציניים מהצ'יף שלהם
בתגובה על תוצאות המדגם הצופה תבוסה לשרון אומר יו"ר חרות, מיכאל קליינר: משאל הליכוד הוכיח שחברי הליכוד הרבה יותר חכמים ורציניים מהצ'יף שלהם. שרון יצטרך לבלוע את כל חרוזי הזכוכית שהוא ניסה למכור לאלה שזכו לכינוי אינדיאנים מעוזריו הקרובים. לדברי קליינר, לאחר שתוכנית ההתנתקות תזכה לקבורת החמור לה היא ראוייה, יצטרך הליכוד להציע פתרון אמיתי לבעייה הדמוגרפית, ברוח הצעת חרות לעידוד ההגירה למדינות ערב.

הוספת תגובה    (אין תגובות עדיין)
1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-203

ארכיון החדשות

עמוד הבית
עלינו
חדשות
מצע
בחירות
סניפים
דעות
הסטוריה
אישים
ארכיון